تازه ها

 تازه های بهمن:
مراقبه اصلی شماره چهاردهم در بخش مراقبه قرار گرفت. برای انجام این مراقبه رعایت ترتیب مراقبه های یک تا سیزده الزامی است.

بخش درباره ریکی
 زیر شاخه اصول بنیادین دکتر اسویی، زیر شاخه تجربیات پنج اصل  با مقاله ایی با نام" پنج اصل کاربردی زندگی" به روز شد. این مقاله تجربه خانم طباطبائی از به کارگیری این اصول است.
 بخش دعا و نیایش نیز با دعایی به روز شد. داستان تازه سایت: شاهین و پادشاه

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.

ریکی

ریکی ارزشی بیش از تجربه کردن دارد. ریکی درست به هدف می زند. همانست که سال ها دنبالش می گشتم.
خیلی ساده و صمیمی همراهم می شود و بی هیچ غرضی هزار توی پیچیده ی ذهن سرسخت و بدبین نگرانم را درمینورد و خوش بینی و آرامش را هدیه می دهد.

 
باید آرامش به رقص در آید و سکوت به آواز
تا درونی ترین درک تو به خنده بدل نشده هنوز چیزی کم است
و هنوز کاری نا تمام باقی مانده
در سال هزار و سیصد و نود و سه کارهای ناتمام را به پایان برسان


ریکی با تلفظ ری – کی واژه ای ژاپنی به معنای انرژی نیروی حیاتی (کی) توام با آگاهی (ری) است. از آن می توان برای پیشبرد اهداف نیک و موفقیت در امور شخصی نیز استفاده نمود.

علاوه بر تعالی جسم و روح ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست. پیشنهاد می شود پیش از هرگونه درمان، با پزشک خود مشورت کنید.

مركزبین المللی آموزش ریكی ایران، ازسال ۱۳۷۸ كار خود را بطور رسمی آغاز نمودو هم اكنون با آموزش بیش از۱۲۰ استاد و ۱۵۰۰كارورز ریكی به كار خود ادامه می دهد.

سعی داریم دراین سایت با ارایه اطلاعات كلی در مورد ریكی، كارورزان و علاقمندان را ازاطلاعات روز دنیای ریكی آگاه سازیم.
دراین راستا از تمامی دانش آموختگان ریكی و علاقمندان دعوت می نماییم با ارایه نظرات، آثار و تجربیات خود، ما را در گسترش هر چه بیشتر ریكی یاری رسانند.

 

 


به سایت مرکز بین المللی آموزش ریكی در ایران خوش آمدید

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.