تازه ها

 تازه های بهمن:
مراقبه اصلی شماره چهاردهم در بخش مراقبه قرار گرفت. برای انجام این مراقبه رعایت ترتیب مراقبه های یک تا سیزده الزامی است.

بخش درباره ریکی
 زیر شاخه اصول بنیادین دکتر اسویی، زیر شاخه تجربیات پنج اصل  با مقاله ایی با نام" پنج اصل کاربردی زندگی" به روز شد. این مقاله تجربه خانم طباطبائی از به کارگیری این اصول است.
 بخش دعا و نیایش نیز با دعایی به روز شد. داستان تازه سایت: شاهین و پادشاه

اخبار کوتاه

خبر اول:بدینوسیله به آگاهی دوستداران و کارورزان ریکی می رساند:  براساس لیست مربیان مجاز ریکی مندرج در سایت مرکز بین المللی آموزش ریکی فقط مربیان نامبرده شده  در لیست فوق اجازه صدور گواهی ریکی برای دورههای اول تا استادی ریکی از طرف آن مرکز را دارند. سایر مربیان، آنهم در صورت داشتن مجوز لازم، فقط مجاز به صدور گواهی کارونا از طرف این مرکز میباشند. خواهشمند است هنگام انتخاب و ثبت نام درکلاسهای ریکی به این مهم توجه فرمایید. آدرس سایت www.reiki.org 
خبر دوم :ریکی بعنوان طب مکمل توسط سازمان بهداشت جهانی پذیرفته شده است.

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.

گرما

گرمای بی آلایشش را حس کرده اید؟ جریان آرام و فرح بخشش در وجودتان جاری شده است؟
نوازش مهربانش روح و جسمتان را لمس کرده است؟
مرهم بر هر درد دوایش با تسکین دردی آزاردهنده خود را به شما نمایان ساخته است؟
آیا با آرامش دلنشینش به رویایی خواستنی رفته اید؟
اگر آری خوشا به حالتان که یکی از شگفتی های درخشان هستی را تجربه کرده اید و اگر نه، خرسند باشید که نیروی هوشمند الهی در انتظار شماست.

 

 
باید آرامش به رقص در آید و سکوت به آواز
تا درونی ترین درک تو به خنده بدل نشده هنوز چیزی کم است
و هنوز کاری نا تمام باقی مانده
در سال هزار و سیصد و نود و سه کارهای ناتمام را به پایان برسان


ریکی با تلفظ ری – کی واژه ای ژاپنی به معنای انرژی نیروی حیاتی (کی) توام با آگاهی (ری) است. از آن می توان برای پیشبرد اهداف نیک و موفقیت در امور شخصی نیز استفاده نمود.

علاوه بر تعالی جسم و روح ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست. پیشنهاد می شود پیش از هرگونه درمان، با پزشک خود مشورت کنید.

مركزبین المللی آموزش ریكی ایران، ازسال ۱۳۷۸ كار خود را بطور رسمی آغاز نمودو هم اكنون با آموزش بیش از۱۲۰ استاد و ۱۵۰۰كارورز ریكی به كار خود ادامه می دهد.

سعی داریم دراین سایت با ارایه اطلاعات كلی در مورد ریكی، كارورزان و علاقمندان را ازاطلاعات روز دنیای ریكی آگاه سازیم.
دراین راستا از تمامی دانش آموختگان ریكی و علاقمندان دعوت می نماییم با ارایه نظرات، آثار و تجربیات خود، ما را در گسترش هر چه بیشتر ریكی یاری رسانند.

 

 


به سایت مرکز بین المللی آموزش ریكی در ایران خوش آمدید

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.